Kur balla ngel si presh!

Hënë, 08 October 2018 17:59

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shtrirja e mafies italiane në Sllovaki trondit presidentin e këtij shteti

Globi

Shtrirja e mafies italiane në Sllovaki trondit presidentin e këtij shteti

Presidenti i Sllovakisë, Andrej Kiska, është shprehur i tronditur rreth shtrirjes dhe ndikimit që ka mafia italiane në këtë shtet. Ai e ka shprehur alarmin në një vështrim të publikuar...

Turqia paralajmëron Greqinë për kufirin detar

Globi

Turqia paralajmëron Greqinë për kufirin detar

Turqia paralajmëroi Greqinë të martën se nuk do të tolerojë një ndryshim në kufirin detar grek. Paralajmërimi vjen pak ditë pasi Athina tha se kishte planifikuar të zgjeronte ujrat e...

Shkupi reagon ndaj Moskës

Globi

Shkupi reagon ndaj Moskës

Ministria e Jashtme e Maqedonisë ka reaguar të martën pas një shkrese të diplomacisë ruse në lidhje me votimin në parlament para pak ditësh të procedurave për ndryshimet kushtetuese. Shkupi thekson...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!