Jimmy Choo nxjerr në shitje çizme me ngrohje që karikohen dhe të gjithë i duan!

Premte, 09 November 2018 17:54

Mendimi I të shkuarit në punë tashmë në ditët e ftohta me dëborë sapo u bë më e durueshme falë Jimmy Choo. Brandi luksoz I këpucëve sapo nxorri në shitje modelin më të ri të çizmeve-The Jimmy Choo Voyager- dhe jo vetëm që janë stil por kanë edhe një funksion gjenial. Këto çizme të krijuara në partneritet me Zhor-Tech smart shoe përmbajnë një shtrojë të ngrohtë.

Si punon: shtorja e ngrohtë kontrollohet pa tela me anë të valëve falë një aplikacioni në celular që të mund të rregulloni temperaturën sipas dëshirës tuaj nga 25-45 gradë. Fuqia ngrohëse zgjat deri në 8 orë dhe më pas mund ti karikoni çizmet tuaja( prapa çizmeve ndodhet një fole për USB).

“The Jimmy Choo Voyager prezanton hapin e parë drejt një territorri të ri. Teknologjia që mund të vishet është ende në hapat e parë dhe gjëja e parë që menduam kur po kriojnim këto çizme ishte funksioni I tyre,” tha Sandra Choi, drejtoresha creative e Jimmy Choo në një deklaratë. Në fakt është funksionale, pasi këpuca është rezistente dhe të jep mundësinë të jesh më ngrohtë në ditët e ftohta.

Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Sport

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Kanë përfunduar sfidat e programuara për ditën e sotme në Ligën e Kombeve dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Uellsi është mposhtur në shtëpi nga skuadra e Danimarkës, e cila...

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Globi

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un ka mbikëqyrur testin e një arme taktike të teknologjisë së lartë në një qendër mbrojtëse, sipas medias shtetërore e Phenianit. Ajo shtoi se...

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Sport

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Kombëtarja e Shqipërisë U 21 mundi me rezultatin 2-0 Maltën në një ndeshje miqësore të luajtur në stadiumin “Selman Stermasi” në kryeqytet. Kjo sfidë ishte një test për trajnerin Alban...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!