Padyshim se detaji më i rëndësishëm në ditën e martesës së një femre është fustani i nusërisë. Me gjithë harxhimet…
Çdo sezon shtëpitë e mëdha të modës përcaktojnë trendet dhe prurjet e reja ! Nëse këtë vjeshtë jeni duke pritur…
Është koha të nxjerrësh xhaketën tënde prej lëkure jashtë dollapit të dimrit dhe ta hedhësh atë rreth shpatullave. Xhaketat prej…
Le ta themi menjëherë, për ata që do t’i bëjnë pushimet në shtator, apo për ata më fatlumët që në…
Sado që jeta është e mrekullueshme, nganjëherë secili prej nesh mund të dëshpërohet, por kjo nuk do të thotë se…
Kapja e duarve me një person që ju dashuroni është diçka natyrale. Psikologët sigurisht që janë të interesuar të studiojnë…
Ndonjëherë në një marrëdhënie në çift, ka disa probleme të vogla të cilat mund të zgjidhen lehtësisht nëse trajtohen me…
Kërkojuni pesë njerëzve mënyrën më të mirë për të bërë një filxhan çaji dhe do të merrni pesë përgjigje të…
Për të gjitha vajzat që dashurojnë fustanet dhe njëkohësisht nuk i ndahen dot stilit të xhinseve, kemi një lajm të…
Dy shqiptarë përfunduan në prangat e autoriteteve britanike në Stoke, pasi policia bastisi shtëpinë e tyre dhe gjeti një dhomë…
Nëse do të donit të pyesnit një njeri për të marrë këshilla seksi, kush do të ishte ai? Me siguri…
Dashi-Ka disa çështje me të cilat duhet të merreni sa më parë dhe nuk ka më vend për t’i shtyrë.…

Lajmet e fundit

BMW tërheq nga tregu 1.6 milion automjete

Teknologji

BMW tërheq nga tregu 1.6 milion automjete

Për shkak të rrjedhjes së ftohësit, kompania gjermane prestigjioze e veturave – BMW, do të tërheqë nga tregu 1.6 milion automjete në mbarë botën. Nga BMW u njoftua se rrjedhja nga...

"Babi do arkëtojë 500 mijë euro", përgjimet për anëtarin e rrjetit të drogës Hajri Seferi

Aktualitet

"Babi do arkëtojë 500 mijë euro", përgjimet për anëtarin e rrjetit të drogës Hajri Seferi

Në dosjen voluminoze të Prokurorisë për grupet kriminale në vend të goditura nga operacioni "Volvo 4", rezulton që shtetasi Hajri Seferi, ndërmjetës midis grupit kriminal të "Avdylajve" në Shijak dhe...

Hamburgun e kap mallkimi i Mavrajt, e pëson edhe trajneri

Sport

Hamburgun e kap mallkimi i Mavrajt, e pëson edhe trajneri

Hamburgu nuk po kalon një moment të mirë as në Bundesligën 2, duke qenë se rezultatet janë zhgënjyese dhe në klub ka hyrë frika e nj dështimi të mundshëm nga...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!