Tre shajet trend për vjeshtën 2018

Premte, 12 October 2018 16:04

Vjeshta e vitit 2018-të s’ka si të kalojë pa prezencën e shajeve rreth qafës tuaj!

Dizajnerë të ndryshëm kanë projektuar modele të ndryshme të tyre, por që kjo vjeshtë pritet të njihet për tre lloje më të bukurat.

Ndriçoni veshjen tuaj me këtë shall shumë-ngjyrëshe. Dizajni elegant i ngjyrave të bllokut do të ngrejë disponimin tuaj dhe do të shkojë shumë këtë sezon.

Thjesht vendoseni atë rreth qafës tuaj një herë për të treguar dizajnin e saj të mrekullueshëm.

I projektuar me gërshetë të zhdërvjellët dhe me lustrim të thurur (duke i dhënë fije një trashësi të pabarabartë), kjo shall është e mrekullueshme për ta vendosur në mot të ftohtë.

Thjesht përdoreni atë për një pamje të lehtë.

Me disa forma katrori në trend, ky shall është një ide e përsosur për ta përdorur.

Visheni me një shtresë të kontrolluar për një paraqitje elegante ose ndonjë palë me ngjyra neutrale të ekspozuar.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Autoritetet amerikane forcojnë luftën ndaj cigares elektronike

Sociale

Autoritetet amerikane forcojnë luftën ndaj cigares elektronike

Drejtori i Përgjithshëm i Shëndetit Publik në SHBA rekomandoi sot masa “të ashpra” kundër cigareve elektronike, pasi po përdoren masivisht nga të rinjtë duke kërcënuar shëndetin e tyre dhe zhvillimin...

Sport

UEFA hap hetim ndaj klubit të Chelsea

Federata Evropiane e Futbollit ka filluar hetimet lidhur me pretendimet se mbështetësit e ekipit futbollistik Chelsea, kanë përdorur fjalor anti-semit në thirrjet e tyre gjatë ndeshjes në grupin e Ligës...

Veseli pas letrës së Trumpit: VV-ja dhe LDK-ja t’i bashkohen dialogut

Bota Shqiptare

Veseli pas letrës së Trumpit: VV-ja dhe LDK-ja t’i bashkohen dialogut

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, thotë se letra që Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump e dërgoi në adresë të Presidentit Thaçi, është një mesazh i qartë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!