Nga Vlora kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, akuzoi Kryeministrin Rama se e ka shndërruar Partinë Socialiste në…
Një ditë më parë kryeministri Edi Rama zhvilloi një takim me studentët. Deputeti demokrat Luçjano Boçi ka publikuar një email…
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar pas vendimit të gjykatës e cila dënoi për shpifje këshilltarin bashkiak demokrat…
Një 25 vjeçar nga Korça është arrestuar për “Mosdeklarimi në kufi i të hollave dhe sendeve me vlerë”. Mësohet se…
Hetimi për grupin kriminal “Avdyli” nga Shijaku, i nisur në dhjetor të vitit 2016 nga Prokuroria e Krimeve të Rënda,…
Prej 24 orëve në mediat shqiptare ka inflirtuar një ‘fake-news’  me burim një portal fantazmë grek, ku  jepen emra gazetarësh…
Deputeti i PS-së, Jurgis Çyrbja i njohur për lidhjet e ngushta më Shullazin, deklaroi se do të padisë kreun e…
Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i paditur nga këshilltarët demokratë të Tiranës për rritjen abuzive të çmimit të…
Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një foto në ‘Facebook’ bashkangjitur dhe mesazhin e qytetarit digjital i cili i shkruan se kryeministri…
Dy makina janë djegur ditët e fundit në Vlorë, ndërsa policia ka dhënë informacione të pakta. Dyshimet janë se zjarrvëniet…
Kryeministri Edi Rama ishte ditën e sotme në QSUT, ku nga aty nisi propagandën lidhur me situatën e shëndetësisë në…
Kryetari i PD-së Lulzim Basha u paraqit në prokurori lidhur me hetimet për milionat të cilat u futën në Shqipëri…

Lajmet e fundit

"Babi do arkëtojë 500 mijë euro", përgjimet për anëtarin e rrjetit të drogës Hajri Seferi

Aktualitet

"Babi do arkëtojë 500 mijë euro", përgjimet për anëtarin e rrjetit të drogës Hajri Seferi

Në dosjen voluminoze të Prokurorisë për grupet kriminale në vend të goditura nga operacioni "Volvo 4", rezulton që shtetasi Hajri Seferi, ndërmjetës midis grupit kriminal të "Avdylajve" në Shijak dhe...

Hamburgun e kap mallkimi i Mavrajt, e pëson edhe trajneri

Sport

Hamburgun e kap mallkimi i Mavrajt, e pëson edhe trajneri

Hamburgu nuk po kalon një moment të mirë as në Bundesligën 2, duke qenë se rezultatet janë zhgënjyese dhe në klub ka hyrë frika e nj dështimi të mundshëm nga...

Gjyqtari valltar bëhet hit në internet

Sport

Gjyqtari valltar bëhet hit në internet

Një gjyqtar anësor është bërë hit në internet pasi teksa drejtonte takimin ka shfrytëzuar kohën edhe për vallëzim. Tifozët këndonin dhe këngët e tyre i shfrytëzoi anësori që vallëzonte për të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!