Veza që i dogji Veliajt si të ishte e skuqur

E Enjte, 14 June 2018 15:27

Sot mund të quhet dita e vezës. Jo për shkak të ndonjë tradite shqiptare, apo se ndonjë pulë diku në ndonjë cep të Shqipërisa ka bërë ndonjë vezë interesante, por për akrobacitë e Erjon Veliajt në tentativë për ti shpëtuar gjuajtjeve me vezë, pak para se të niste dëgjesën me artistët.

Aq shumë i ka djegur ajo vezë Erjon Velaijt , që për hir të së vërtetës nuk e zuri në trup, saqë që kur mediat sociale u mbushën me videon e akrobacisë së tij, ka reaguar disa herë.

Fillimisht iu mburr publikut se asnjë vezë nuk e kapi. “Hodhët 10 vezë nuk më zuri asnjë. Ushtroni pak më shumë” tha Veliaj.

Mendoi se me batutën sportive do t’i kalonte sekëlldia a këtyre pamjeve, por më kot. Video po bën xhiron e rrjeteve sociale, diku 15 mijë shikime, diku 60 mijë e diku më shumë. Imazhi i Veliajt po fiksohet në memorien e qytetarëve si akrobati i vezëve.

E mllefi nuk e la rehat, menjëherë urdhëroi një ndër 48 punonjësit e zyraës së mediave të bënte montazh personazhin e filmit “Matrix” me fytyrën e vet. Personazhi u shmanget plumbave ndërsa Erjoni u shmanget vezëve. Redaksionale /55news.al

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vendet ku dënohet me burg tradhtia bashkëshortore?

Aktualitet

Vendet ku dënohet me burg tradhtia bashkëshortore?

Të tradhtosh bashkëshortin është ende e paligjshme në disa shtete. Shumica e shteteve tradhtinë bashkëshortore e përcaktojnë si akt mashtrimi, marrëdhënien seksuale mes një personi të martuar dhe një person...

Njollat e bardha në lëkurë – Shenjat e mungesës së vitaminave në organizëm

Aktualitet

Njollat e bardha në lëkurë – Shenjat e mungesës së vitaminave në organizëm

Njollat e bardha në lëkurë ndryshe quhen Vitiligo. Ky problem shëndetësor shfaqet në çdo pjesë të trupit. Një karakteristikë e këtyre njollave është se janë simetrike. Pra nëse këto njolla dalin në...

Për 60 ditë/Receta me rozmarinë për problemet me mëlçinë

Aktualitet

Për 60 ditë/Receta me rozmarinë për problemet me mëlçinë

Përdorimet mjekësore të rozmarinës datojnë që në lashtësi. Kjo bimë çmohet si mirëmërëse për gjithë organizmin dhe për shëndetin e mëlçisë gjithashtu. AgroWeb.org sjell më poshtë një kurë të shëndetshme dhe krejt...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!