Strazimiri publikon linkun e raportit të antimafias, pse u tremb Ditmir Bushat?

E Enjte, 12 July 2018 20:27

Deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri ka publikuar linkun e raportit voluminoz të antimafias italiane, qe përkufizon Shqipërinë si vendin me kultivimin dhe trafikimin më të lartë të kanabisit në vitin 2017.

Deputeti demokrat tha se ky raport është arsyeja pse Ditmir Bushati u tremb dhe sulmoi Bashën, kur ai mbështeti Salvinin në luftën kundër mafias dhe krimit te organizuar.

tw

Më poshtë linku i plotë i raportit të antimafias italiane.

http://www.poliziadistato.it/statics/40/relazione-annuale-2017.pdf

Modifikuar më E Enjte, 12 July 2018 20:32

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gruevski në Hungari përmes Tiranës? Policia e Shtetit nis verifikimet

Aktualitet

Gruevski në Hungari përmes Tiranës? Policia e Shtetit nis verifikimet

Policia e Shtetit ka nisur verifikimet në dy pikat kufitare Rinas dhe Qafë Thanë, pas lajmit se Gruevski ka kaluar në Hungari përmes Shqipërisë.Burime konfirmojnë se do kontrollohen listat e...

Kryebashkiaku i Durrësit ka pasur komunikim me bandën e Avdylajve

Politikë

Kryebashkiaku i Durrësit ka pasur komunikim me bandën e Avdylajve

"Prokuroria e Krimeve të Rënda duhet të kishte arrestuar brenda ditës, uzurpatorin e bashkisë së Durrësit, Vangjudh Dakon, jo vetëm prej dëshmisë publike së Avdylajt, por se lënia e Dakos...

Vrasja e Ferracakut, shoqërohet Mustafa Lici

Aktualitet

Vrasja e Ferracakut, shoqërohet Mustafa Lici

Një ditë pas vrasjes së Fatos Ferracakut policia e Shkodrës ka shoqëruar Mustafa Licin, anëtar i këshillit bashkiak të Shkodrës Shoqërimi i tij është bërë në orët e para të mëngjesit.

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!