Hëngri, piu te shtëpia e tyre dhe nuk mbajti premtimin, Berisha – Ramës: Te pabesit nuk i kërkohet kurrë besë!

Premte, 12 October 2018 14:04

Sali Berisha

 

Te pabesit nuk i kerkohet kurre bese. Ai eshte beseprere!

Kallam deshtaku pasi hengri dhe piu ne shtepine e tyre u dha besen por besepreri nuk ka bese. Shikoni videon! sb

 

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Globi

Turqia paralajmëron Greqinë për kufirin detar

Turqia paralajmëroi Greqinë të martën se nuk do të tolerojë një ndryshim në kufirin detar grek. Paralajmërimi vjen pak ditë pasi Athina tha se kishte planifikuar të zgjeronte ujrat e...

Shkupi reagon ndaj Moskës

Globi

Shkupi reagon ndaj Moskës

Ministria e Jashtme e Maqedonisë ka reaguar të martën pas një shkrese të diplomacisë ruse në lidhje me votimin në parlament para pak ditësh të procedurave për ndryshimet kushtetuese. Shkupi thekson...

Kocijançiç: KE dhe Serbia kanë pikëpamje shumë të ndryshme për ndërprerjen e dialogut

Globi

Kocijançiç: KE dhe Serbia kanë pikëpamje shumë të ndryshme për ndërprerjen e dialogut

Dialogu mes Kosovës dhe Serbisë është duke u zhvilluar në nivel teknik dhe ekspertësh, ka thënë zëdhënësja e Komisionit Evropian, Maja Kocijançiç. Në një bisedë për agjencinë serbe të lajmeve “Beta”...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!