Video/ Gjiko mbyt në puthje Elitën ditën e dasmës

Saturday, 22 September 2018 09:42

Dje moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko i dhanë fund beqarisë së tyre.

Në një dasmë madhështore që u organizua në një vend luksoz në Prishtinë ato i thanë po njëri tjetrit.

Ato u kurorëzuan në martesë nga kryetari i bashkisë së Prishtinës dhe menjëherë pas këtij momenti, Gjiko i dha një puthje bashkëshortes.

Video ku çifti dha puthjen ka pushtuar rrjetin kjo për arsye se Gjiko i jep një puthje pasiononte Elitës e madje nuk ndahet dot prej saj duke e puthur dhe njëherë tjetër.

 

View this post on Instagram

Elita dhe Gjiko😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Babi do arkëtojë 500 mijë euro", përgjimet për anëtarin e rrjetit të drogës Hajri Seferi

Aktualitet

"Babi do arkëtojë 500 mijë euro", përgjimet për anëtarin e rrjetit të drogës Hajri Seferi

Në dosjen voluminoze të Prokurorisë për grupet kriminale në vend të goditura nga operacioni "Volvo 4", rezulton që shtetasi Hajri Seferi, ndërmjetës midis grupit kriminal të "Avdylajve" në Shijak dhe...

Hamburgun e kap mallkimi i Mavrajt, e pëson edhe trajneri

Sport

Hamburgun e kap mallkimi i Mavrajt, e pëson edhe trajneri

Hamburgu nuk po kalon një moment të mirë as në Bundesligën 2, duke qenë se rezultatet janë zhgënjyese dhe në klub ka hyrë frika e nj dështimi të mundshëm nga...

Gjyqtari valltar bëhet hit në internet

Sport

Gjyqtari valltar bëhet hit në internet

Një gjyqtar anësor është bërë hit në internet pasi teksa drejtonte takimin ka shfrytëzuar kohën edhe për vallëzim. Tifozët këndonin dhe këngët e tyre i shfrytëzoi anësori që vallëzonte për të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!