Hamburgu nuk po kalon një moment të mirë as në Bundesligën 2, duke qenë se rezultatet janë zhgënjyese dhe në…
Një gjyqtar anësor është bërë hit në internet pasi teksa drejtonte takimin ka shfrytëzuar kohën edhe për vallëzim. Tifozët këndonin…
Dalin në shitje biletat e takimit miqësorë Shqipëri-Uells e programuar për tu luajtur më 20 Nëntor në orën 20:00 në…
Sonte nis xhiroja e tretë e fazës në grupe të Ligës së Kampionëve për këtë edicion dhe ekipet janë duke…
Roman Reigns, ylli amerikan i Wrestling, ka vendosur të dorëzojë titullin Kampion pasi ka zbuluar se vuan nga sëmundja e…
Kombëtarja e femrave në futboll është turpëruar me rezultatin e ndeshjes së fundit që luajti me Irlandën. Kombëtarja U17 ka…
Interi po kalon momente të mira këtë sezon në garat si brenda Italisë ashtu edhe ato europiane. Verën e ardhshme…
Irlandezi Conor McGregor ka renditur arsyet e humbjes së tij ndaj Khabib Nurmagomedov në katër pika. McGregor pësoi ndaj rusit…
Sfida midis Flamurtari-Tirana mbylli fazën e parë të kampionatit shqiptar, ndërsa menjëherë në fundjavë, do të startojë edhe java e…
Hetimit Tatimor i Anglisë ka bërë të ditur se është duke zhvilluar një hetim për 44 klube dhe 171 lojtarë…
Një detaj nga konferenca e mbrëmshme për media e Ronaldos nuk ka kaluar pa u vërejtur. Cristiano Ronaldo pati një…
Ylli portugez i Juventusit, Cristiano Ronaldo, do të rikthehet në stadiumin e ish-klubit të tij, Old Trafford, në ndeshjen kundër…

Lajmet e fundit

"Babi do arkëtojë 500 mijë euro", përgjimet për anëtarin e rrjetit të drogës Hajri Seferi

Aktualitet

"Babi do arkëtojë 500 mijë euro", përgjimet për anëtarin e rrjetit të drogës Hajri Seferi

Në dosjen voluminoze të Prokurorisë për grupet kriminale në vend të goditura nga operacioni "Volvo 4", rezulton që shtetasi Hajri Seferi, ndërmjetës midis grupit kriminal të "Avdylajve" në Shijak dhe...

Hamburgun e kap mallkimi i Mavrajt, e pëson edhe trajneri

Sport

Hamburgun e kap mallkimi i Mavrajt, e pëson edhe trajneri

Hamburgu nuk po kalon një moment të mirë as në Bundesligën 2, duke qenë se rezultatet janë zhgënjyese dhe në klub ka hyrë frika e nj dështimi të mundshëm nga...

Gjyqtari valltar bëhet hit në internet

Sport

Gjyqtari valltar bëhet hit në internet

Një gjyqtar anësor është bërë hit në internet pasi teksa drejtonte takimin ka shfrytëzuar kohën edhe për vallëzim. Tifozët këndonin dhe këngët e tyre i shfrytëzoi anësori që vallëzonte për të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!