Rusi-Arabia Saudite, formacionet zyrtare të sfidës së parë të Botërorit

E Enjte, 14 June 2018 16:25

Në stadiumin “Luzhniki” të Moskës do të luhet pas pak ndeshja e parë e Kampionatit Botëror të futbollit.

Rusia organizatore e turneut do të ketë përballë Arabinë Saudite.
Ky takim do të fillojë pasi të zhvillohet ceremonia hapëse e Botërorit.

Në pritje të spektaklit të ceremonisë së çeljes së turneut, të dy trajnerët i kanë publikuar formacionet zyrtare, të cilët mund ti shihni ne foton e mëposhtme.

2.png

 

 

 

 

Modifikuar më E Enjte, 14 June 2018 16:30

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Euro nën nivelin e 125 lekëve, të zhvlerësuara edhe Paundi britanik e Dollari amerikan

Aktualitet

Euro nën nivelin e 125 lekëve, të zhvlerësuara edhe Paundi britanik e Dollari amerikan

Euro e ka nisur javën më rënie, gati me 1 për qind krahasuar me ditën e premte. Blihet sot me 124.80 lekë dhe shitet me 125.60 lekë. Të zhvlerësuara kundrejt...

Ura më e gjatë në botë, prej 55 km hapet zyrtarisht nesër, kushtoi 15 miliardë euro

Aktualitet

Ura më e gjatë në botë, prej 55 km hapet zyrtarisht nesër, kushtoi 15 miliardë euro

40,000 vetura pritet të qarkullojnë çdo ditë në trajektoren e kësaj ure gjigante. Ura Hong Kong-Zhuhai-Macao, e cila lidh anët lindore dhe perëndimore të Deltës së lumit Pearl në jug të...

Në një shtëpi funerali në Detroit zbulohen kufomat e 63 fëmijëve, në kuti dhe frigorifer

Globi

Në një shtëpi funerali në Detroit zbulohen kufomat e 63 fëmijëve, në kuti dhe frigorifer

Detroit, 22 tetor - Në Detroit të shtetit federal Michigan të SHBA-ve u gjetën mbetjet e trupave të 63 fëmijëve. Kryeshefi i policisë në Detroit, James Craig deklaroi se pjesëtarët e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!